fbpx

Ücretsiz Stok Video İndirme Siteleri Nelerdir?

  • Anasayfa / Google Reklamları / Ücretsiz Stok Video…

Ücretsiz Stok Video İndirme Siteleri Nelerdir?

Sosyal medyada kullanıcıların dikkatini çekmek ve istenilen fikri bir video ile çabucak anlatabilmek için stok videolara oldukça ihtiyaç vardır. Stok videoları bulduk diyelim bu videoların telifsiz olması engeliyle karşılaşmak çoğu zaman sorun haline gelebilir. Bu nedenle sizlere %100 ücretsiz stok video indirme siteleri nelerdir listesini yazımızda sunuyoruz. Ticari ve kişisel amaçla kullanabileceğiniz bu ücretsiz stok video indirme siteleri nelerdir başlıklara tıkladığınız an siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Coverr Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Her ihtiyaca yönelik videolar sunan Coverr Stok video indirme sitesini çok seveceksiniz. İster ticari ister kişisel amaçla kullanabileceğiniz binlerce video indirme imkanı sunmaktadır.

 Stockio Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Bu sitede binlerce yüksek çözünürlükte ücretsiz stock video bulabileceğiz gibi aynı zamanda vektör ve yazı tiplerine de ulaşabilirsiniz.

Wedistill Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Kişisel ve ticari kullanımlar için HD videoları ücretsiz olarak kullanıcılara sunan bir sitedir. Doğa videolarından insan videolarına kadar birçok video seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Videezy Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Bu sitede de ücretsiz hd stok görüntülerin yanı sıra 4k ücretsiz videolar ve ücretsiz after effect şablonlarına ulaşmanız mümkündür.

Videvo Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Videvo’da yüksek çözünürlükte ücretsiz videolar bulabileceğiniz gibi ücretsiz müzik, ücretsiz müzik efektleri ve ücretsiz arka plan videolarına ulaşmanız mümkün.

İsorepublic Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Ücretsiz stok videolar, fotoğraflar ve koleksiyonlar bulmanız mümkündür. Yiyecek videolarından şehir videolarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Mixkit Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Video projelerinizde kullanmanız için harika bir ücretsiz video indirme olanağı sunmaktadır. Sosyal medya ve reklamlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video koleksiyonlarına bayılacaksınız.

Lifeofvids Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Ücretsiz videolar, klipler ve döngüler sunan bu siteden video indirmenin yanı sıra ücretsiz görseller de sunmaktadır.

Mazwai Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Üye olmadan da indirme yapabileceğiniz bu sitede modern videoları bulmanız mümkündür. Sinematik tarzda ve modern çizgilerden oluşan video koleksiyonlarının hepsini indirmek isteyebilirsiniz.

Vidsplay Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

10’dan fazla kategori edilmiş ücretsiz video seçenekleri sunan bu siteden özellikle yakın çekim videoları bulmanız kaçınılmazdır.

Clipcanvas Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Ücretsiz videoların yanı sıra ücretli seçenekleri de mevcuttur. Ama seçenekler o kadar fazla ki ücretsiz seçenekleri de sizi tatmin edecektir. Aynı zamanda içeriğinde ücretsiz after effect şablonları, arka plan videoları ve klipler yer almaktadır.

Pexels Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Sanırım Pexels’i bilmeyeniniz yoktur. Dünya ve ülkemiz tarafından oldukça çok kullanılan bir video stok sitesidir. Bu sitede de binlerce stok videolara ulaşabilirsiniz.

Pixabay Ücretsiz Stok Video İndirme Sitesi

Ücretsiz görsel paylaşımının yanında videolarla da çok sık ziyaret ettiğimiz siteler arasındadır. Ücretsiz hayvan videolarından doğa videolarına kadar herşey bulmanız mümkündür.

Yazımızda sizler için ücretsiz stok video siteleri nelerdir değindik. Eğer ben video değil ücretsiz görsel indirme siteleri arıyorum diyorsanız bu yazımıza mutlaka buradan göz atmalısınız.

Hayır ben ne görsel ne video istiyorum bana sosyal medyada kullanılan ölçüler lazım diyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular varsa ya da sosyal medya yönetimi ajans hizmeti almak istiyorsanız buradan bize ulaşın.