Analizleri
Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Dijital Pazarlama uzmanımız yönetiminde markanızın dijital dünyada ki tüm varlığını analiz ediyoruz. Ajans Hiyerarşi’nin kullandığı yüksek maliyetli bir çok farklı programlarla gerçekleştirdiğimiz bu analizin içerisinde 1- Sektörel Analiz 2-Rakip Firma Analizi 3- Ürün, Hizmet Analizi 4- Hedef Kitle analizi bulunmaktadır. 

Sosyal Medya Uzmanlarımız yönetiminde sosyal medya hesaplarınızın tamamını inceliyoruz. 1- Sosyal medya hesap kurumsal bütünlük 2-  Sosyal medya hesap içerik analizi 3- Sosyal medya hesap hedef kitle analizi

Google reklam hesabı analizi, Google reklam yöneticimiz tarafından yönetilen markanızın Google ads reklam hesabınız detaylı incelendiği bir analiz sürecidir. 1- Reklam kampanya performans ölçümü 2- Açılış sayfa analizi 3-Anahtar kelime analizi 4- Görüntülü ve video reklam tasarımları 5- Dönüşüm analizi yapılan analizlerin başlıcalarıdır.

Markanızın dijital dünyada bulunabilirliğini, arama motorlarındaki varlığınızı ve performansını bünyemizdeki farklı bir çok programlar inceliyor raporluyor sizinle paylaşıyoruz.

Web sitenizin kurumsal kimliğinizle uyumunu ve markanıza katkısını inceliyor, web sitenizin seo uyumu ve  mobil testlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizimle İletişim Kurun!

Analiz yapmamızı istediğiniz hesaplarla ilgili aşağıdaki formu doldurmanız durumunda, 24 saat içerisinde detaylı inceleme gerçekleştirerek sizinle iletişime geçilecektir.​ 

Analiz Formu