Ajans Hiyerarşi
Google Premier Partners Ajansıdır

Google'da en ön sırayı size ayırdık. Sizde Google Reklam Yönetimi ile rakiplerinizin önünde yer almak ve dönüşüm odaklı stratejiler kuran profesyonel bir ajansla çalışmak isterseniz, sizleri bekliyoruz.

Ajans Hiyerarşi, Google reklam yönetimi ile sizlere dönüşüm odaklı stratejiler kurarak, harcadığınız tüm parayı en verimli şekilde, sizlere ölçülebilir geri dönüşler sağlar.

Google reklam yönetimi, google ads reklam yönetimi, google reklam hesabı yönetimi, google ads reklam hesabı yönetimi, google reklam ajansı

Google Reklamları ile işletmenizi tanımayan, ürünlerinizi tanımayan kimse kalmayacak!

Anahtar Kelime Reklamları

Google Ads anahtar kelime reklam modeliyle, google aramada gerçekleştirilen işletmeniz ve hizmetlerinizle alakalı aramalarda potansiyel hedef kitlenize reklamlarınız gösteriyor. Dönüşüm oranını ve trafiğinizi arttırıyoruz.

Görüntülü Reklam Ağı

Ürünleriniz ve kampanyalarınızı görsel tasarımlarını artık herkes görecek! Üstelik milyonlarca web sitesinde, Google arama sonuçlarında ve Youtube'da. Üstelik en düşük reklam maliyetleri ve verimli dönüşüm oranlarıyla.

Alışveriş Reklamları

Google Ads Alışveriş reklam modeliyle potansiyel müşterilerinizi alışveriş yapamaya teşvik ederek dilediğiniz dönüşümlere ulaşabilir. Satışlarınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz dönüşüm başına maliyetlendirmede gerçekleştirerebilirsiniz.

Youtube Reklamları

Google Ads video reklamlarıyla youtube ve yüzlerce video içerik ağında reklamlarınız gösterebiliriz. Üstelik videonuz 30 saniye izlenirse ödeme yaparsınız. Böylece yüksek maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Gmail Reklamları

Google Ads Gmail Reklamlarıyla; Kullanıcılar Gmail sayfasında bulundukları süre içerisindecreklamlarınızı gösteririz. Reklamlarınız tıklandığında reklamlarınız bir mail gibi genişleyerek, bir mail formunu kazandırabiliriz.

Google Harita Kaydı

Google'a işletmenizi tanıtabilir, Google haritalara kaydınızı gerçekleştirebiliriz. Böylece potansiyel müşterileriniz konumunuzu kolayca görebilir ve size ulaşabilirler. Google işletme kaydıyla işletmenizi Google taşıyın!

google reklam verme, google reklam nasıl verilir, google reklam verebilmek

Google Reklam Yönetimi'nde

Neden Ajans Hiyerarşi ile Çalışmalısınız?

Sizlere verdiğimiz Google Ads Reklam Yönetimi hizmetini, yapılabilecek en güvenli ve en şeffaf şekilde sunuyoruz. Sizlerin her saniye, her dakika reklamlarınızın performansına ait (tıklama, görüntülenme, bütçe) vb… gibi istatistiksel bilgileri görmeniz için dilediğiniz bilgisayara kurulumlar gerçekleştiriyor, süreci birlikte değerlendirme ve yönetme şansı sunuyoruz.

Güvenli

Şeffaf

Ölçülebilir

Ajans Hiyerarşi

Google Ads Arama Ağı Reklamları

Google Ads Arama Ağı Reklamlarıyla, işletmenizi yada verdiği hizmeti arayan potansiyel kitlenize ulaşmanızı sağlarız. Hedeflediğimiz tüketici Google’da bir arama gerçekleştirdiğinde O’na Google’da ve Google iş ortaklarında işletmenize yada hizmetlerinize ait reklamlar gösteririz. Bu reklam modeliyle, reklamınız tıklandığında ücret öder ve sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

google-ads-arama-ağı-reklamları
google görüntülü reklam ağı, google görüntülü reklam verme, google görüntülü reklam nasıl verilir, google resim reklam verme

Google Görüntülü Reklam Ağı

Herkes Sizi Görecek

Google Görüntülü Reklam Ağı işletmenizi rakiplerinizin önüne taşıyacak bir başka reklam stratejisidir. İşletmelerin kendilerini yada bir ürününü hedef kitlesine gösterme ihtiyacı olduğunda kullandığımız bu reklam modeli ile markanın bilinirliğini ve imajını arttırmayı hedefleriz. Google Görüntülü Reklam Ağı ile Google, Youtube ve Gmail başta olmak üzere milyonlarca sitede reklamlarınız yayınlarız. En düşük reklam maliyetlerinden biride bu reklam modelindedir. Gösterim başına yada tıklama başına ücretlendirme gerçekleştirilir.

Google Ücretsiz
İşletme Analizi