Dikkat Çekici, Fark Yaratan, Özgün
Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımındaki farklılığımız; tasarıma olan inancı ve tutkusudur. Mükemmel tasarımı hedeflemesidir.

Görsel ifade gücünün satış yapabilmek için çok önemli olduğu günümüzde her ayrıntının düşünülmesi şekillendirilmesi gerekir. Renklerinden, kullanılan çizimlere, fotoğraflara kadar…

Ajans Hiyerarşi sizlere birbirinden çarpıcı ambalaj tasarımları gerçekleştirir. Sizin yerinize tüm ayrıntıyı düşünür, planlar, tasarlar ve size sunar.

Mükemmel tasarım, yeni müşterilerle etkileşim kurmanızı, daha fazla ürün satmanızı sağlar.

Araştırırız

Ambalaj Tasarımı için marka araştırılmalı, sektörün diğer ambalaj tasarımları incelenmeli, fikirler üretilmelidir.

Paylaşırız

Araştırma sürecinde toplanan veriler değerlendirilmeli Ambalaj tasarımına yansıması belirlenmelidir.

Tasarlarız

Ambalaj tasarımında renkler, fontlar , görseller en ince detayına kadar düşünülerek tasarımlar gerçekleştirilir.

Tasarıma Tutkunuz!

Ürün Ambalaj Tasarımı

Ürün ambalaj tasarımı tüketicinin ürünle etkileşim kurmasını sağlamalıdır. Rekabet ettiği rakiplerinden öne çıkabilmesi, tüketicilere hissettirdiği duygu ambalaj tasarımını başarılı kılan ölçümlerdir.

Tüketicinin zihninde ürününüzü satın almasını sağlayacak bir düşünce oluşturmak için çok kısa bir süreniz bulunmaktadır. Satın alma kararları genelde 2-3 saniye arasında gerçekleşir. Dikkat çekici, özgün bir tasarım gerçekleştirmeniz gerekir.

Ajans Hiyerarşi, ürün ambalaj tasarımı ajansı olarak 6 yıldır birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atmıştır. Ekibinde bulunan tasarımcılarının her biri farklı kategorilerde ödüller almış profesyonellerden oluşmaktadır.

Ambalaj Tasarımı
Nasıl Gerçekleştirilir?

Araştırma

Ajans Hiyerarşi’nin Ambalaj Tasarım süreci; markanızı, rakiplerinizi, sektörünüzü araştırarak başlar. Tasarımda farklı olunmalı, kendinizi rakiplerinizden ayrılmanın en sağlam yoludur.

Duygusal Katılım

Ajans Hiyerarşi; Doğru renk, tipografi, görseller kullanarak ambalaj da bir duygu, bir dil, bir ruh yaratır.. Bu tüketicilerin ambalajla bir bağ kurmasını duygularını tetiklemesini sağlar ve satın alma hissi uyandırır. Bu bilinçaltı oluşturma sanatıdır. Beynimizin primal bölümünü etkiler tüketicide duygusal bir tepkimeye yol açar.

Dürüstlük

Ambalajda dürüst olunmalı, ürünün temel özellikleri vurgulanmalıdır. Ürün içeriğinde şeffaf olunmalı, olduğundan farklı bir ürün sunulmamalıdır. Yanlış yönlendirilen tüketicileri hayal kırıklığına uğratmak uzun vadede markaya kötü sonuçlar çıkartabilmektedir.

Ambalaj Tasarım
Çalışmalarımız

Ambalaj Tasarımı Çalışmalarımız
Hakkında Görüşler

Ambalaj Tasarımında
En Uygun Fiyatlar